Darmowa dostawa
Wszystko w magazynie
Natychmiastowa ekspedycja
30 dni na zwrot
Pokazano 19 produktów z razem 19

Piłkarskie


Ilość odpowiadających produktów: 19

FORSIZE.PL – Piłkarskie

Każdy sport wymaga odpowiedniego obuwia, wyjątkiem nie jest również piłka nożna. W naszym sklepie internetowym można znaleźć męskie korki marek Adidas, Nike czy Puma. Marki te sprzedają swoje produkty przez wiele lat i tak można je uważać za naprawdę wysokiej jakości.

Buty do piłki nożnej

Bez względu na to czy Państwo grają w piłkę nożną tylko od czasu do czasu, albo w piłkę nożną grają Państwo na wyższym poziomie, można skorzystać z naszej oferty na męskie buty piłkarskie , które u nas można zakupić od rozmiaru 40 aż po rozmiar 47. Piękny kolorowy design zaciekawi na boisku nie tylko graczy, ale również widzów, którzy dzięki kolorowi butów poznają swego gracza już na odległość. W asortymencie mamy również męskie korki Adidas, które są nieco wyższe niż klasyczne i są określane jako za kostkę. Korki są bardzo lekkie, mają dodatkowe wzmocnienie i maksymalną przyczepność we wszystkich kierunkach.

Obecnie męskie korki są objęte wyprzedażą. Popatrzeć można również na inne dodatki odpowiednie do piłki nożnej albo na dresy sportowe, które można wykorzystać na przykład podczas treningu..

Sledujte náš instagram

Ostrzegamy, że używasz przestarzałej wyszukiwarki i dlatego nie będą dostępne wszystkie funkcje sklepu elektronicznego.
Loading...