Darmowa dostawa
Wszystko w magazynie
Natychmiastowa ekspedycja
30 dni na zwrot

Korzyści zakupu

WSZYSTKIE PRODUKTY MAMY W MAGAZYNIE

Wszystkie produkty, które oferujemy na naszych stronach internetowych można natychmiast zamówić. Nie oferujemy produktów ani rozmiarów, których nie mamy w naszym magazynie. Asortyment nieustannie rozszerzamy, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni. O ile brakuje Państwu w naszym asortymencie jakiegoś produktu, prosimy o zwrócenie się do nas i my postaramy się uzupełnić naszą listę produktów o dany towar.

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Towar jest wysyłany natychmiast po złożeniu zamówienia. W wypadku zamówień złożonych do godziny 16.30 jest towar wysyłany jeszcze tego samego dnia za pośrednictwem kuriera Geis tak, aby towar mógł być dostarczony do Państwa w przeciągu dwóch dni. (W przypadku wysyłki Pocztą Polską u zamówień złożonych do godziny 15.00.) U nas Państwo nie czekają przez kilka dni na dostarczenie produktów, z powodu zdecentralizowanych magazynów. Dzięki temu, że wszystkie produkty mamy w naszym magazynie, możliwy jest osobisty odbiór zakupów w naszym sklepie. W swoim koszyku zakupów mają Państwo podane informacje, kiedy dokładnie można oczekiwać dostawę zakupionych produktów.

BEZPROBLEMOWE ZWROTY TOWARU, DARMOWE PRZESYLKI

Obawiają się Państwo wymiany i zwrotów towaru? Gwarantujemy bezproblemowy zwrot towaru albo zwrot peniędzy w przeciągu 14 dni od zakupu towaru.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Naszym klientom oferujemy także 35% rabatu. Zarajestrowanym klientom proponujemy 10% rabatu z ceny detalicznej. Zakupy w naszym sklepie internetowym są korzystne, ponieważ oferujemy naszym klientom wiele korzyści.

Sledujte náš instagram

Ostrzegamy, że używasz przestarzałej wyszukiwarki i dlatego nie będą dostępne wszystkie funkcje sklepu elektronicznego.
Loading...